اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 77
    کد: 184104
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۷/۱۳
    به همت سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد انجام شد

    رونمایی از نرم‌افزار آموزش ترافیک

    آیین افتتاح و بهره‌برداری از نرم افزار آموزش ترافیکی برای کودکان به همت سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد و در بوستان موضوعی ترافیک برگزار شد.
    آیین رونمایی از نرم افزار آموزش ترافیک

    به گزارش سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، آیین افتتاح و بهره‌برداری از نرم افزار آموزش ترافیکی برای کودکان، با حضور محمدمحسن مصحفی، سرپرست سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد و علیرضا رحیمی، رئیس اداره آموزش و ترافیک پلیس راهور خراسان‌رضوی در بوستان ترافیک مجیدیه برگزار شد. در حاشیه این مراسم سفیران کمپین خط عابر، خط زندگی نیز حضور داشتند.

    بر اساس این گزارش، آموزش مهم‌ترین و موثرترین اقدامی است که با هدف افزایش دانش، اطلاعات و آگاهی در قدم اول و تغییر نگرش، باور و رفتار تعریف شود و در قدم دوم می‌تواند ماندگارترین حرکت در جهت افزایش ایمنی باشد. این نرم افزار با در نظر داشتن این اهداف تولید شده و در راستای آموزش انضباط ترافیکی برای کودکان استفاده می‌شود. 

    گفتنی است نرم افزار آموزش ترافیکی شامل موضوعات مختلفی در حوزه قوانین راهنمایی و رانندگی است و این قوانین در 13 مرحله به کودکان آموزش داده می‌شود. در ابتدا آزمونی جهت سنجش آگاهی کودکان نسبت به مسائل ترافیکی و قوانین راهنمایی و رانندگی اخذ می‌شود و به کسی که بالاترین امتیاز در آزمون را کسب کند، گواهینامه همیاری پلیس اعطا می‌شود. 

     

    تعداد بازدید: 77
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر