اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 59
    کد: 184108
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۷/۱۳
    ویژه برنامه‌های هفته ملی کودک در فرهنگسرای «کودک و آینده» اعلام شد

    هفته‌ای برای کودکان شهرمان

    فرهنگسرای کودک و آینده به‌مناسبت فرارسیدن هفته ملی کودک، 17 عنوان برنامه‎ متنوع را برای شهروندان به ویژه کودکان تدارک دیده است.
    برنامه های هفته ملی کودک

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد و به مناسبت هفته ملی کودک، «رویداد شهر جعبه‌ای»، «بازی‌های تعاملی و بومی محلی»، «کارگاه‌های فرزندپروری»، «سالن بازی‌های حواس پنج‌گانه» و«ساعتی با مدیران» از برنامه‌های شاخصی است که این سازمان به همت فرهنگسرای کودک و آینده از 13 تا 21 مهرماه در دست اجرا دارد.  

    کارگاه نگاهی به رمان‌های نوجوان با رویکرد فلسفی برای کودک (فبک) با هدف آموزش رویکردهای نوین در آموزش مهارت تفکر نقادانه به کودکان، 14 مهرماه به میزبانی این فرهنگسرا برگزار می‌شود.

    همچنین فرهنگسرای کودک و آینده برنامه‌های دیگری شامل نمایش فیلم «تپلی و من» در سینما کودک را از 15 تا 17 مهر ماه، کارگاه تحلیل فیلم را در روزهای 15، 17 و 20 مهر ماه و همچنین کارگاه «استعدادیابی» را از 16 تا 18 مهرماه برای شهروندان به اجرا در خواهد آورد. 

    برگزاری کارگاه «رابطه تسهیل‌گرانه والد و کودک» در 15 مهرماه و دو کارگاه‌ «فبک برای والدین» و «هوش هیجانی» در 16 مهرماه، از ویژه برنامه‌هایی است که این فرهنگسرا به مناسبت این ایام تدارک دیده است.

    کارگاه‌های «محدودیت‌گذاری در فرزند پروری»، «مراقبت از بدن» و کارگاه «شهروند دیجیتال خوب» نیز 17 مهرماه در این فرهنگسرا برگزار می‌شود. همچنین فرهنگسرای کودک و آینده 18 مهرماه میزبان شهروندان در سمینار «رشد یکپارچه کودک» به مناسبت هفته ملی کودک خواهد بود.

    نکته قابل توجه در رویدادهای هفته ملی کودک در سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد، برنامه‌ریزی برای تعداد قابل توجهی از کودکان مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار است که برای استفاده رایگان از این برنامه‌ها، با همکاری شهرداری‌های آن مناطق به فرهنگسراهای کودک و آینده اعزام خواهند شد.

     

    تعداد بازدید: 59
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر