اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 113
    کد: 185229
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۷/۲۸
    سرپرست سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد خبر داد

    برگزاری نخستین سمپوزیوم مجسمه‌سازی مفاخر و شهدا

    محمدمحسن مصحفی، سرپرست سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد از برگزاری نخستین سمپوزیوم مجسمه‌سازی مفاخر و شهدای مشهد خبرداد.
    برگزاری نخستین سمپوزیوم مجسمه‌سازی مفاخر و شهدا

     به گزارش روابط عمومی سازمان اجتماعی و فرهنگی، محمدمحسن مصحفی گفت: شهرداری مشهد با توجه به ماموریت‌های خود در راستای بهبود سیما و منظر شهری و با هدف تجلیل از مقام والای شهدا و مفاخر فرهنگی، علمی شهر، در نظر دارد از ظرفیت هنرمندان مجسمه‌سازی کشور بیش از پیش بهره ببرد. به همین منظور با مشارکت هنرمندان مجسمه‌ساز، نخستین سمپوزیوم مجسمه‌سازی مفاخر مشهد از تاریخ دوم تا هشتم آذر ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

    مصحفی افزود: این سمپوزیوم با هدف معرفی مفاخر و چهره‌های شاخص مشهد، با استفاده از آرایه‌های هنری، توسعه فعالیت‌های هنر شهری و فراهم آوردن شرایط آفرینش اثر هنری توسط هنرمندان برگزار می‌شود.

    وی تصریح کرد: داوطلبان شرکت در سمپوزیوم باید دارای سابقه موثر، تجربه طراحی و ساخت سردیس باشند و ستاد اجرایی سمپوزیوم انتخاب هنرمندان براساس رزومه و سوابق هنری مرتبط را بر عهده دارد.

    علاقه‌مندان تا دهم آبان‌ماه 98 فرصت دارند در این سمپوزیوم ثبت‌نام کنند و نتایج در بیستم همین ماه اعلام خواهد شد. سمپوزیوم مجسمه‌سازی مفاخر و شهدا از دوم تا هشتم آذرماه سال‌جاری برگزار می‌شود. 

    گفتنی است متن فراخوان در وب‌سایت www.art.mashhad.ir  قابل دسترسی است، همچنین متقاضیان می‌توانند از طریق تلفن  ‏0513-8413900 داخلی 106 یا مراجعه به خانه هنرمندان مشهد، واقع در انتهای خیابان شهید بهشتی، بوستان کوهسنگی، کسب اطلاع کنند. 

     

    تعداد بازدید: 113
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر