اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 89
    کد: 185230
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۷/۲۸
    معاون سلامت و تربیت‌بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد خبر داد

    حضور 300 هزار شهروند مشهدی در 33 جشنواره ورزشی شهرداری

    معاون سلامت و تربیت بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد از برگزاری 33 جشنواره ورزشی توسط شهرداری با حضور بیش از 300 هزار شهروند مشهدی از ابتدای سال تا کنون خبر داد.
    برگزاری 33 جشنواره ورزشی توسط معاونت سلامت و تربیت‌بدنی

     به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، حسن نوری با اشاره به حضور ۳۰۰ هزار نفر از شهروندان در برنامه‌های ورزشی شهرداری، گفت: دهمین دوره مسابقات محلات در ۶ ماهه ابتدای سال برگزار شد و بیش از ۲۲ هزار نفر در مسابقات محلات آقایان و حدود ۱۸ هزار نفر در مسابقات محلات بانوان شرکت کردند.

    وی با بیان این مطلب که یکی از ماموریت‌های اصلی شهرداری مشهد توجه به ورزش همگانی است، افزود: بیش از ۴۵ هزار نفر از بانوان مشهدی در برنامه ورزش‌های صبحگاهی شرکت داشتند و بدین شکل شاهد محقق شدن توسعه ورزش همگانی با محوریت بانوان بوده‌ایم. 

    معاون سلامت و تربیت‌بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری تصریح کرد: در راستای توسعه زیرساخت‌های ورزشی در مشهد نیز اقدامات مطلوبی انجام شده و افتتاح مجموعه ورزشی و آبی گلشن در گلشهر با اعتبار ۳۰ میلیارد تومان از جمله این اقدامات است. 

    نوری با تاکید بر لزوم ارتقاء سطح سلامت و تندرستی شهروندان مشهدی، افزود: رسالت این معاونت فراهم‌کردن زیرساخت‌های جدید و استمرار حمایت از ورزش قهرمانی است تا براساس رویکرد شورای اسلامی شهر مشهد، «مشهد، شهر امید و زندگی» را به بهترین شکل دنبال کنیم.

    معاون سلامت و تربیت بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد با اشاره به اینکه شهر مشهد به جهت دارا بودن ظرفیت‌های گسترده دارای استعدادهای بالقوه است، گفت: از این حیث باید با همدلی و اتفاق نظر تلاش کنیم تا به وظیفه خودنسبت به نسل آینده اقدام کنیم و با تضمین افزایش شادابی در بین تمام سطوح، شهری زنده و پویا داشته باشیم.

     

    تعداد بازدید: 89
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر